O nas

„Alfabet” w Gdyni jest placówką stworzoną dla Dzieci i ich Rodziców. Obiekt jest przyjazny dzieciom. Wszystkie sprzęty i umeblowanie znajdujące się w Alfabecie są przeznaczone dla najmłodszych. Kadra pedagogów jest dobrana bardzo starannie. Wykwalifikowani nauczyciele wprowadzą Wasze dziecko w świat pełen przygód i potrzebnej wiedzy. Gwarantujemy kameralne warunki nauki.

Rodzice otrzymują gwarancje, że ich pociechy będą rozwijać swoje umiejętności w bardzo dogodnych warunkach. System monitoringu pozwala z każdego miejsca oglądać on-line swoje dzieci.  Dodatkowo zamontowany system oczyszczania powietrza firmy SHARP usuwa i zobojętnia potencjalne alergeny, wirusy oraz bakterie zawarte w powietrzu.

Chcąc sprostać coraz to większym wymaganiom rodziców nasza placówka jest otwarta 24h 7 dni w tygodniu rozwiązując tym samym problem zostawiania dzieci przypadkowym opiekunkom. Ceniąc czas naszych klientów zapewniamy dowóz dzieci do Alfabetu jak i do domu.

Nasza kadra
Joanna Cywińska
pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Ateneum Szkoła Wyższa w Gdańsku, Animator zabaw dla dzieci
Karolina Śrama
WYCHOWAWCA GRUPY MŁODSZEJ Studia licencjackie - Akademia Marynarki Wojennej PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Studia magisterskie - Wyższa Szkoła Komunikacji…
Maria Waleszkowska
Pomoc Nauczyciela "Babcia" Naszych Wszystkich Przedszkolaków
© 2013 Przedszkole Alfabet
Projekt i wykonanie: petastudio.pl